Konkursy matematyczne – pierwsze podsumowania

01211
Aktualności 2022/2023Osiągnięcia ZST

Konkursy matematyczne – pierwsze podsumowania

Etap międzyszkolny Konkursu „Matematyka w Technice dla Technika”

2 grudnia w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie odbył się etap międzyszkolny konkursu „Matematyka w technice dla technika”. Do rywalizacji o awans do finału przystąpiło trzech uczniów naszej szkoły – Krzysztof Krówka z klasy 4TP, Wojciech Misiło z klasy 5TE oraz Mateusz  Iskra z klasy 5TD.

Wyniki etapu międzyszkolnego poznamy w styczniu.

Etap powiatowy XXXIX Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

5 grudnia w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku odbył się etap powiatowy Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu uczniów ZST. Najlepszy wynik osiągnął Bartłomiej Gondek z klasy 2TD, który wywalczył I miejsce w powiecie na poziomie Junior. O tym, czy Bartek zakwalifikował się do finału wojewódzkiego również dowiemy się w styczniu. 

Skip to content