Programiści i informatycy dzielą się wiedzą i doświadczeniami zdobytymi podczas konkursów

Programiści i informatycy dzielą się wiedzą i doświadczeniami zdobytymi podczas konkursów
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Programiści i informatycy dzielą się wiedzą i doświadczeniami zdobytymi podczas konkursów

10 kwietnia w auli odbyło się kolejne spotkanie uczniów klas technikum o kierunkach: technik informatyk i technik programista. Ideą tego przedsięwzięcia jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami zdobytymi podczas branżowych konkursów. Tym razem o swoich doświadczeniach i wrażeniach opowiedzieli uczestnicy Hackhatonu „HackCarpathia (przypomnijmy, że jedna z naszych drużyn, w której skład weszli uczniowie z 4TP zwyciężyła w kategorii „Gaming”), konkursów CyberQuest (laureaci II miejsca polskiej edycji) i CodeQuest.

Skip to content