Nasi siatkarze wicemistrzami Podkarpacia!

Awans siatkarzy ZST do półfinału wojewódzkiego Licealiady
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Nasi siatkarze wicemistrzami Podkarpacia!

Tytuł wicemistrzów Podkarpacia i srebrny medal przywiozła nasza reprezentacja w piłce siatkowej chłopców z finału rozgrywek licealiady, który odbył się 18 kwietnia w Ropczycach. Zmierzyły się w nim reprezentacje: ZSSport. (V LO) Rzeszów, ZST Leżajsk, LO Strzyżów, ZS Ropczyce.

Ostateczna klasyfikacja:

I miejsce – ZSSport. (V LO) Rzeszów

II miejsce – ZST Leżajsk

III miejsce – LO Strzyżów

IV miejsce – ZS Ropczyce

Wyniki spotkań finałowych:

ZSSport. Rzeszów – LO Strzyżów 2:0 (25:12, 25:21)

ZST Leżajsk – ZS Ropczyce 2:0 (27:25, 25:18)

o III miejsce LO Strzyżów – ZS Ropczyce 2:0 (25:21, 28:26)

o I miejsce ZSSport. Rzeszów – ZST Leżajsk 2:0 (25:16, 25:21)

Skład reprezentacji ZST:

Błażej Antosz, Maksymilian Guzy, Arkadiusz Janusz, Nikodem Kociołek, Rafał Krzyżak, Hubert Łabaziewicz, Bartosz Makosiej, Kacper Markocki, Jakub Miś, Jan Partyka, Szymon Tokarz, Marcin Tołpa, Kacper Walania, Gabriel Wawro, Piotr Moskal, Nikodem Stybel, Bartosz Wojak 
Opiekun: Tomasz Kisielewicz

Gratulujemy! Galeria zdjęć autorstwa Alana Biziewskiego

Skip to content