Awans uczniów ZST do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach

Logo-Olimpiady
Osiągnięcia ZST

Awans uczniów ZST do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach

 Miło nam poinformować, że sześciu uczniów naszej szkoły: Marek Socha, Adrian Wiatr, Wojciech Sikora, Kacper Pliś, Kacper Sroczyk, Mateusz Smardz awansowało do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach. Etap szkolny wymagał przygotowania eseju na jeden z zaproponowanych przez organizatora tematów.  Prace zostały ocenione przez jury złożone z pracowników naukowych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Komisja brała pod uwagę m.in. poprawność merytoryczną prac, ich oryginalność, pomysłowość ujęcia tematu oraz umiejętność wyrażania własnej oceny zagadnienia poruszanego w temacie pracy.

Uczniom serdecznie gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w etapie okręgowym, który odbędzie się 8 grudnia w Rzeszowie.

Skip to content