Międzyszkolny konkurs pn. „Znam i przestrzegam bezpiecznych zasad pracy maszynami rolniczymi”

Międzyszkolny konkurs
Aktualności 2022/2023

Międzyszkolny konkurs pn. „Znam i przestrzegam bezpiecznych zasad pracy maszynami rolniczymi”

 8 listopada w Zespole Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie odbył się międzyszkolny konkurs pn. „Znam i przestrzegam bezpiecznych zasad pracy maszynami rolniczymi” pod patronatem Starosty Jarosławskiego. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny – Kamil Dyndał i Paweł Kulka z klasy 2 TB oraz  Wojciech Brzuszko i Bartosz Sołek z klasy 4TH. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy oraz wykonywali praktyczne zadania konkursowe. Drużynowo nasza reprezentacja zajęła III miejsce (na dziewięć szkolnych drużyn z województwa lubelskiego i podkarpackiego). Za zajęte miejsca w zmaganiach  indywidualnych otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe – elektronarzędzia. Opiekunowie: Kazimierz Błoński, Piotr Szpila

Skip to content