• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Konkurs „Zasady bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym”

7 listopada w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu „Zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym” organizowanego przy współpracy z  Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie oraz KRUS Placówka Terenowa w Leżajsku. Uczestniczyli w nim uczniowie klas: II TB i IV TH o profilu technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Konkurs polegał na rozwiązywaniu zadań testowych o tematyce obejmującej zasady bezpiecznej pracy w rolnictwie. Zwycięzcą został Wojciech Brzuszko z klasy IV TH, który będzie reprezentował szkołę w finale wojewódzkim olimpiady w Rzeszowie.

Laureaci miejsc I – V otrzymali nagrody rzeczowe: narzędzia warsztatowe, sekatory ogrodnicze, a wszyscy uczestnicy kalendarze, skórzane rękawice robocze, latarki warsztatowe ufundowane przez KRUS i PIP.

Możesz również polubić…

Skip to content