Zakończenie roku szkolnego

zRokuSzkolnego
Aktualności 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego

Uroczysty apel oraz spotkanie z wychowawcami klas i odebranie świadectw – to główne punkty uroczystości zakończenia roku szkolnego. Podsumowania najważniejszych wydarzeń roku szkolnego 2022/2023 dokonał wicedyrektor Piotr Foryt, który pogratulował laureatom olimpiad przedmiotowych i konkursów oraz uczniom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i stuprocentową frekwencję. Ciepłe słowa skierował do uczniów klas trzecich branżowej szkoły I stopnia, kończących naukę w naszej szkole. Życząc im powodzenia w dorosłym życiu i pracy zawodowej, zachęcił do stałego rozwijania swoich umiejętności. Głos zabrał członek Samorządu Uczniowskiego Łukasz Filist, który podziękował dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za całoroczną pracę, a wszystkim życzył udanych wakacji.

Skip to content