• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Laureaci konkursów odebrali nagrody

12 kwietnia gościliśmy laureatów konkursów powiatowych: “Losy żołnierzy wyklętych”, Konkursu Matematycznego im. Jana Marszała oraz Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji. Okazją do spotkania było uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród zwycięzcom konkursów. Do auli szkolnej przybyli uczniowie wraz z opiekunami ze szkół średnich powiatu leżajskiego: Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku, Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie i Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku.

Jako pierwsi nagrody odebrali uczniowie naszej szkoły – najlepsza trójka w ZST w Konkursie Matematycznym im. Jana Marszała: Krzysztof Krówka z 2TP (poziom I), Katarzyna Goździewska z 3 TP (poziom II) oraz Mikołaj Kycia z 4 TD (poziom III). Następnie dyrektor szkoły pani Halina Samko nagrodziła laureatów etapu powiatowego XXI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego. Wśród nich znalazł się Krzysztof Krówka – najlepszy w poziomie I. Po laureatach konkursów matematycznych nagrody odebrali zwycięzcy V edycji konkursu “Losy żołnierzy wyklętych”. Dyplom i nagrodę za zajęcie I miejsca odebrał Jakub Siuzdak z klasy 3 TD, a za zajęcie III miejsca – Dawid Socha z klasy 2 TD. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek dla uczniów i ich opiekunów.

Możesz również polubić…

Skip to content