• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Zakończenie roku szkolnego

Podsumowanie zakończonego roku szkolnego przez radiowęzeł oraz spotkanie z wychowawcami klas i odebranie świadectw – to główne punkty uroczystości zakończenia roku szkolnego. Podsumowania najważniejszych wydarzeń roku szkolnego 2021/2022 dokonała dyrektor szkoły Halina Samko, która pogratulowała laureatom olimpiad przedmiotowych i konkursów oraz uczniom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i stuprocentową frekwencję. Ciepłe słowa skierowała do uczniów klas trzecich branżowej szkoły I stopnia, kończących naukę w naszej szkole. Życząc im powodzenia w dorosłym życiu i pracy zawodowej, zachęciła do stałego rozwijania swoich umiejętności. Głos zabrał również Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Łukasz Filist, który podziękował dyrekcji i nauczycielom  za całoroczną pracę, a wszystkim życzył udanych wakacji.

Możesz również polubić…

Skip to content