• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Uczniowie ZST w Leżajsku finalistami ogólnopolskiego konkursu „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”

W dniach 8 – 9 czerwca odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu „Przedsiębiorczy na rynku finansowym” organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie pod honorowym patronatem Ministerstwa Finansów.
 Do konkursu przystąpiło 1200 szkół i 3000  drużyn z całej Polski.

 Drużyna  reprezentująca naszą szkołę w składzie: Andżelika Filip z kl. III TS, Amelia Piróg i Katarzyna Pisarczyk z klasy II TH awansowała do etapu finałowego i znalazła się w gronie ośmiu najlepszych zespołów w kraju.

Zadaniem drużyn w finale  było  stoczenie debaty metodą Karla Poppera na temat ubezpieczeń zdrowotnych. Ogólnopolskie zmagania odbyły się z wykorzystaniem platformy do wideokonferencji.

Finał składał się z 3 części: mini debaty między-zespołowej, testu wiedzy,

wielkiej debaty finałowej.

Gratulujemy Andżelice, Amelii, Katarzynie uzyskania tytułu Finalisty
Opiekunem finalistów była Pani Ewelina Surma.

Możesz również polubić…

Skip to content