• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Zapraszamy na wystawę fotografii uczniów naszej szkoły

Na prezentowaną w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa wystawę „Spotkanie z fotografią ”, 

składają się prace uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku. Założeniem wystawy jest pokazanie indywidualnego spojrzenia młodzieży na otaczający świat. Każda z fotografii odsłania unikalną sytuację, która zaciekawiła lub zachwyciła młodego artystę. Realizacji wystawy towarzyszyło wiele pozytywnych emocji i działań. Warto zapoznać się z powstałymi fotografiami i  odpowiedzieć sobie na osobiste pytanie:  Czy mam w sobie jeszcze taką wrażliwość?

 Serdecznie zapraszamy!

Gdzie: Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa, Rzeszów, ul. 3 Maja 9

Kiedy: 29 sierpnia – 5 września 2022

Godziny otwarcia:

poniedziałek-środa: 09:00-17:00, czwartek-piątek: 09:19:00.

Możesz również polubić…

Skip to content