• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Konkurs fotograficzny „Czarne i Białe”

Nadszedł czas podsumowania kolejnej edycji szkolnego konkursu fotograficznego „ Czarne i Białe”. W tym roku wzięli w nim udział  uczniowie  klas technikum. Zaprezentowali fotografie ukazujące architekturę i przyrodę. Niektóre zdjęcia zostały wykonane podczas wyjazdów zagranicznych. Uczniowie wykorzystali do  „utrwalenia rzeczywistości” nie tylko aparaty fotograficzne, ale też smartfony. Jakość uzyskiwanych przy ich pomocy obrazów jest coraz lepsza, co zachęca i umożliwia   udział w konkursach fotograficznych. Dla niektórych uczestników zaskoczeniem była kwalifikacja zdjęć na wystawę pokonkursową czy otrzymanie wyróżnienia. Jury konkursu przyznało następujące miejsca:

I miejsce: Anita Kuczek kl. III TG

Wyróżnienie I: Julia Szenborn kl. III TG

Wyróżnienie II: Mateusz Grzybek kl. IV TB

Wyróżnienie III: Bartłomiej Zygmunt  kl. III TJ. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody  w postaci voucherów podarunkowych. W uroczystości rozdania nagród wzięła udział Pani dyrektor Halina Samko. Konkurs został sfinansowany przez Radę Rodziców przy ZST oraz Starostwo Powiatowe w Leżajsku. Gratulujemy zwycięzcom a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział. Zapewniamy, że w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja konkursu. Zachęcamy do fotografowania, zwłaszcza, że w szkole istnieje galeria, w której można zobaczyć efekty twórczej pracy uczniów. W galerii „ Misz  Masz Art” zaprezentowaliśmy  najlepsze zdjęcia obecnej edycji.

I_Miejsce
I_Miejsce

Możesz również polubić…

Skip to content