• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Awans naszych uczniów do II etapu Olimpiady ZUS

Poznaliśmy listę 20 najlepszych zespołów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiej Olimpiady „WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH, której organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
W I etapie tegorocznej edycji Olimpiady wzięło udział blisko 35 tys. uczniów z 947 szkół z całej Polski. Miło nam poinformować, że wśród zakwalifikowanych zespołów znalazła się drużyna naszej szkoły w składzie: Amelia Piróg, Kornelia Bazan, Bartosz Pszona  z klasy II TH. Etap wojewódzki odbędzie się 11 stycznia 2022r., awans do finału krajowego wywalczy najlepsza drużyna.

Naszym reprezentantom gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w II etapie. Olimpiada „WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCHorganizowana jest w szkołach średnich od 2016 roku jako część projektu „Lekcje z ZUS”. Projekt objął honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

Olimpiada_ZUS
Olimpiada_ZUS

Możesz również polubić…

Skip to content