Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole – podsumowanie

logo
Aktualności 2021/2022

Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole – podsumowanie

Udział młodzieży w konferencji „Dzień Bezpiecznego Internetu 2022”, godzina z wychowawcą poświęcona propagowaniu działań na rzecz bezpiecznego dostępu uczniów do zasobów internetowych, konkurs „Dobra Apka” – tak obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu.

Ostatnim akordem obchodów było rozstrzygnięcie konkursu „Dobra Apka”, do którego zgłoszono 40 prac, wykonanych przez uczniów technikum. Zadaniem uczestników było opisanie w kilku zdaniach wartościowej aplikacji (na czym polega opisywana aplikacja, jak często jest wykorzystywana, czy jest darmowa, jakie są jej plusy i minusy oraz uzasadnienie, dlaczego warto z niej korzystać).

Laureatami zostali:

I miejsce – Konrad Niemiec z klasy 2 TI

II miejsce – Łukasz Sudoł z klasy 2 TI

III miejsce – Damian Stępień z klasy 2 TI

Wyróżnienia: Zuzanna Urban z klasy 1 TI oraz Paweł Skiba z klasy 2 TI

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci bonów do zrealizowania w jednej z leżajskich księgarni ufundowane przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku a uczniowie wyróżnieni – pamiątkowe dyplomy. Koordynatorem Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole jest pani Sylwia Krukowiecka – Niemiec, a współorganizatorem konkursu była biblioteka szkolna.

Skip to content