• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Ceremonia ślubowania klas pierwszych

W obecności dyrekcji szkoły, władz samorządowych, Rady Rodziców ZST, wychowawców, nauczycieli i rodziców odbyła się w środę 5 października, ceremonia ślubowania klas pierwszych. Rozpoczynająca naukę w naszej szkole młodzież, usłyszała tego dnia wiele ciepłych słów i życzeń powodzenia w dalszym zdobywaniu wiedzy. Wśród nich znalazły się życzenia m.in. od Starosty Leżajskiego Marka Śliża, Dyrektor ZST Haliny Samko, Przewodniczącej Rady Rodziców Jadwigi Buczkowskiej – Rydzik. Następnie nadszedł czas na najważniejszą część uroczystości – ślubowanie na sztandar szkoły. Jego symbolicznym dopełnieniem był podpis przewodniczących klas na wspólnym Akcie Ślubowania w kronice szkoły oraz zawiązanie społeczności klasowych.

Ceremonię uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Leżajska”.

Na koniec warto zaznaczyć, iż uroczystość ślubowania integruje nie tylko uczniów klas pierwszych, ale całą społeczność Zespołu Szkół Technicznych – dyrekcję, wychowawców, nauczycieli i uczniów, zwłaszcza Samorząd Uczniowski, którzy dbają o to, aby ten dzień pozostał w pamięci jako niezwykle udany.

Możesz również polubić…

Skip to content