Szkolny konkurs „Najpiękniejsze świąteczne ciastko piernikowe, najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

tyt
Aktualności 2019/2020

Szkolny konkurs „Najpiękniejsze świąteczne ciastko piernikowe, najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

W czwartej edycji konkursu udział wzięli uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz branżowej szkoły o profilu kucharz. Stworzone przez nich ozdoby choinkowe oraz piernikowe cuda: chatki, choinki, serca, bałwanek obejrzała publiczność podczas powiatowego konkursu „W kręgu tradycji Świąt Bożego Narodzenia”. Ozdoby choinkowe i ciastka zaprezentowane w formie dekoracji stołów stworzyły świąteczny klimat.

O wynikach konkursu zadecydowało jury, które przyznało:

w kategorii „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”:

I miejsce – Magdalena Stępień z klasy II TG

II miejsce –Gabriela Lipińska z klasy II TG

III miejsce – Zuzanna Marciniec z klasy III TL

w kategorii „Najpiękniejsze ciastko świąteczne” :

I miejsce – Aleksandra Zając z klasy II TG

II miejsce – Konrad Szantula z klasy III D

Konkurs zorganizowały nauczycielki: Danuta Niemczyk i Anna Węglarz.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej, przygotowanej przez uczniów technikum informatycznego: Dominik Włodarczyk, Bartłomiej Warzecha, Arkadiusz Wojas pod kierunkiem Sylwii Krukowieckiej – Niemiec.

FILM

Skip to content