Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

koniec
Aktualności 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie!

Dziś kończymy rok szkolny. Rok wyjątkowy, bo minęło trzy miesiące od dnia, w którym opuściliśmy szkolne ławki, a tablice zamieniliśmy na laptopy. Brak bezpośredniego kontaktu z kolegami, nauczycielami, ograniczony dostęp do pomocy dydaktycznych miał niebagatelny wpływ na Wasze samopoczucie, rozwój oraz na Wasze wyniki i osiągnięcia. Mimo tych przeciwności, kończycie rok szkolny z dobrymi ocenami, wielu z Was otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali promocję, zaś szczególne gratulacje kierujemy do uczniów – laureatów i finalistów olimpiad oraz konkursów, zdobywców  indeksów na uczelnie techniczne.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam udanych wakacji, dobrego odpoczynku i przede wszystkim dużo zdrowia. Wypoczywajcie zachowując rozsądek. Do zobaczenia 1 września na rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Skip to content