Samorząd Uczniowski dziękuje nauczycielom

bukiet kwiaty
Aktualności 2019/2020

Samorząd Uczniowski dziękuje nauczycielom

Szanowna Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Z tej okazji jako przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, w imieniu uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku, pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za trud włożony w naszą tegoroczną edukację. Kończący się dziś rok szkolny był dla nas dużym wyzwaniem. Zaczął się jak każdy inny, a jednak drugie półrocze, które w jednej chwili wywiało nas jak wiatr  ze szkolnych ławek, a  przerzuciło na ekrany komputerów czy smartfonów,  przyniosło nam wiele niespotykanych dotąd problemów. Najważniejsze, że wspólnymi siłami przeszliśmy przez nie. Udowodniliśmy, że z każdej sytuacji jest wyjście. Ten okres nauki zdalnej pozwolił nam docenić,  jak dużo radości sprawia nam czas spędzony w szkole, na przerwach pomiędzy rówieśnikami, wspólne lekcje z Wami, drodzy Nauczyciele.

Za Wasze wsparcie, wyrozumiałość, motywację do nauki, za wszystko – mówimy ,,dziękujemy”! 

Mam szczerą nadzieję, że już od września będziemy mogli zasiąść w szkolnych ławkach z uśmiechem na twarzy i z energią do nauki na kolejny rok. 

Z wyrazami szacunku, przewodnicząca SU Aneta Burszta

Skip to content