• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym – awans drużyny chłopców do finału wojewódzkiego

W grudniu tenisistki i tenisiści stołowi ZST rywalizowali w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym. Drużyna chłopców w składzie: Łukasz Madej (4TA), Michał Klocek (2 TB) i Łukasz Flis (4TJ) nie miała sobie równych, pokonała wszystkich rywali i z pierwszego miejsca awansowała do finału wojewódzkiego (przypomnijmy, iż reprezentacja ZST w ubiegłym sezonie została mistrzem Podkarpacia). W tym roku do zawodów na szczeblu rejonowym dotarły również tenisistki. Ekipa w składzie: Kamila Butyńska (2TH), Marlena Gol (2TH), Monika Serafin (1TC) zajęła IV miejsce.

Zarówno zawodniczkom jak i zawodnikom gratulujemy wspaniałej sportowej postawy, jednocześnie chłopcom życzymy powodzenia w finale rozgrywek.

Możesz również polubić…

Skip to content