• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Spotkanie edukacyjne na temat profilaktyki wczesnego wykrywania raka piersi

4 listopada uczennice ZST wzięły udział w spotkaniu edukacyjnym na temat profilaktyki wczesnego wykrywania raka piersi zorganizowanego przez pracownice Wydziału do Spraw Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Państwowej Inspekcji Pracy w Leżajsku Panie: Angelinę Podkasany i Izabela Kamińska. Dziewczyny wysłuchały wykładu o czynnikach ryzyka sprzyjających zachorowaniom na raka  piersi oraz konieczności i zasadach samokontroli piersi. Ponadto, Panie zapoznały uczennice z dostępnymi programami profilaktycznymi i przekazały foldery informacyjne z przydatnymi informacjami. Spotkanie zorganizowała nauczycielka WDŻ i pedagog szkolny Joanna Jakucka.

Możesz również polubić…

Skip to content