Finał konkursu plastycznego „Tolerancyjni”

11
Aktualności 2019/2020

Finał konkursu plastycznego „Tolerancyjni”

Utalentowani plastycznie uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym, który odbył się w listopadzie tego roku.  Dawał on możliwość wypowiedzenia własnego zdania na temat szeroko rozumianej tolerancji. Uczestnicy konkursu zachęceni zostali do inicjatywy twórczej, mogli zastosować różne formy i techniki pracy.  Jury w składzie: Joanna Jakucka, Bożena Leniart i Halina Fedirko oceniło prace dziesięciu uczniów i wyłoniło laureatów. Zostali nimi:

Hubert Łabaziewicz  kl.1TF- 1 miejsce

Natalia Rejman kl. 1TG- 2 miejsce

Julia Jędrusiejko kl. 1TJ – 3 miejsce.

Wyróżnienia otrzymali: Sylwia Osip kl. 2D i Kamil Stachurski kl. 1TF.

Konkurs koordynowała biblioteka szkolna, zorganizowała  Jolanta Korasadowicz.

Wszystkim finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content