Biblioteka zaprasza do udziału w konkursie „POKAŻ JAK CZYTASZ”

Drodzy uczniowie ZST! Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nasze życiowe plany. Nic nie jest takie,  jak jeszcze kilka tygodni temu. Pracujemy zdalnie, uczymy się zdalnie, nie wychodzimy z domu….

Co zrobić, żeby ten trudny czas upłynął w jak najlepszej atmosferze?

Biblioteka szkolna ma dla Was propozycję a zarazem zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Na czym polega zabawa?

Chcemy, abyście pokazali nam, że czytanie jest fajne. Zróbcie kreatywne i niepowtarzalne zdjęcie z książką nawiązujące do hasła #zostańwdomu(w tym celu możecie wykorzystać różnego rodzaju gadżety). Przesłane do nas zdjęcia posłużą bibliotece do promocji czytelnictwa. Fotografie staną się ozdobą naszej nowej galerii, znajdą się również na stronie internetowej szkoły, a wybrane w kronice biblioteki.

 Konkurs trwa od 6 kwietnia do 31 maja 2020r.

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres : bibliozst@gmail.com

Może Ci się również spodoba