• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Spotkanie na temat bezpieczeństwa na drogach

24 lutego uczniowie wybranych klas drugich i trzecich wzięli udział w spotkaniu na temat bezpieczeństwa na drogach, przyczynach zdarzeń drogowych, ryzykownych zachowań użytkowników ruchu drogowego. Poprowadzili je podkom. Jan Kucło i asp. szt. Krystian Bryniarski z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku. Podczas spotkania omówiono zagadnienia związane z bezpieczeństwem na drogach w oparciu o przepisy Kodeksu Wykroczeń i Kodeksu Karnego. Nawiązano również do ogólnopolskiej kampanii „Narkotyki i dopalacze zabiajają”. Na koniec, wszyscy chętni mogli przymierzyć narkogogle i alkogogle, aby sprawdzić jak wygląda rzeczywistość po wypiciu alkoholu lub zażyciu różnego rodzaju środków odurzających.  

Możesz również polubić…

Skip to content