• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Konkurs „Kaligrafia w służbie pamięci narodowej” rozstrzygnięty

Konkurs, którego celem jest propagowanie pięknego pisania tekstów, szerzenie piękna polskiej kultury, literatury, pamięci narodowej, polegał na przepisaniu pismem ręcznym przy użyciu pióra fragmentu „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza, z uwzględnieniem ozdobnej ornamentyki i kolorystyki tekstu. Organizatorki konkursu: nauczycielki języka polskiego: Ewa Kossak – Hospod, Beata Prościak i Katarzyna Rudzińska dokonały oceny prac i wyłoniły laureatów:

I miejsce – Bartłomiej Zygmunt z klasy 1 TJ

II miejsce – Karolina Rychel z klasy IV TI

Wyróżnienie – Adrian Wiatr z klasy 1 TB

Serdecznie gratulujemy!

W galerii prezentujemy prace laureata I miejsca – Bartłomieja Zygmunta

Może Ci się również spodoba

Skip to content