Informatycy ZST rywalizowali w konkursie CodeQuest

"Konkurs CodeQuest "
Aktualności 2023/2024

Informatycy ZST rywalizowali w konkursie CodeQuest

Organizowany przez Lockheed Martin Konkurs CodeQuest daje młodzieży możliwość sprawdzenia swoich możliwości w zakresie programowania i kodowania.

24 lutego obyła się kolejna edycja konkursu. Uczestnicy pracowali w trzyosobowych zespołach, rozwiązując zestaw zadań z kodowania, opracowany przez specjalistów od technologii informatycznej Lockheed Martin z różnych miejsc świata m.in.: Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Naszą szkoły reprezentowały dwa zespoły:

drużyna „początkujących” w składzie: Wojciech Turczyn, Kacper Otulak, Łukasz Leja z klasy 2TI uplasowała się na miejscu VIII,

drużyna „zaawansowanych” w składzie –.Daniel Studzienny z klasy 5TI, Konrad Niemiec z klasy 4TI, Mateusz Smardz z klasy 2TP wywalczyła V miejsce. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Sylwia Krukowiecka – Niemiec.

Skip to content