Uczennice ZST na podium Konkursu Kulinarnego – Kuchnia Kresowa – Kuchnia Historyczna

0000011
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Uczennice ZST na podium Konkursu Kulinarnego – Kuchnia Kresowa – Kuchnia Historyczna

7 listopada uczennice z klasy 2TG – technik żywienia i usług gastronomicznych – Emilia Winiarska, Martyna Czech oraz Wiktoria Płachciak, wzięły udział w konkursie kulinarnym „Kuchnia Kresowa – Kuchnia Historyczna”, który odbył się w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Młodzi kucharze rywalizowali pod czujnym okiem profesjonalistów z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Nasze uczennice spisały się wspaniale i wywalczyły III miejsce. Tematem konkursu był „Bigosek z ryb”. Emilia, Martyna i Wiktoria stworzyły własną interpretację potrawy, co spotkało się z dużym uznaniem jury. Dziewczyny zostały uhonorowane nagrodami dla siebie i dla szkoły.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania pasji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Skip to content