Tarta à la mazurek

Tarta à la mazurek
Aktualności 2023/2024

Tarta à la mazurek

 8 kwietnia odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu wiedzy o kuchni francuskiej, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Tarta à la mazurek”. W pierwszym etapie uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych zmagali się z testem wiedzy o gastronomii francuskiej. Drugi etap, który odbył się 25 marca, polegał na upieczeniu tarty nawiązującej do tradycji wielkanocnego mazurka.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Martyna Korzec kl. 2TH

II miejsce: Martyna Czech kl. 2TG

III miejsce: Zuzanna Urban kl. 2TG

IV miejsce: Agata Łoś kl. 2TG

Gratulujemy uczennicom i serdecznie dziękujemy sponsorom nagród. A są nimi: Społem PSS w Leżajsku, Pan Zdzisław Mitał – Sklep Szkolny, Starostwo Powiatowe w Leżajsku oraz Rada Rodziców przy ZST.

Organizatorzy: Anna Marciniak-Grabarz i Justyna Kiełbowicz

Skip to content