Projekt mechatroników w gronie laureatów wielkiego finału I edycji konkursu „NAUKOLATEK”

„NAUKOLATEK”
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Projekt mechatroników w gronie laureatów wielkiego finału I edycji konkursu „NAUKOLATEK”

Konkurs „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec jest realizowany w obszarze NAUKA w ramach Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Pierwsza edycja konkursu została ogłoszona w kwietniu 2023 roku. Został do niej zgłoszony projekt „Mobile Water Monitoring Platform” przygotowany przez zespół złożony z uczniów klasy maturalnej technikum mechatronicznego: Pawła Gałuszę, Mateusza Czuchę, Kacpra Gorzkiewicza pod merytoryczną opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych pana Roberta Maruszaka.

28 listopada na Politechnice Białostockiej ogłoszono laureatów wielkiego finału. Wśród sześciu zwycięskich zespołów znalazła się również drużyna naszej szkoły. Gratulujemy!

Skip to content