Operatorzy obrabiarek skrawających walczyli o tytuł mistrza w zawodzie

1113967
Aktualności 2023/2024

Operatorzy obrabiarek skrawających walczyli o tytuł mistrza w zawodzie

W VI edycji konkursu „Mistrz w zawodzie operator obrabiarek skrawających”  rywalizowało 23 uczniów klas technikum mechanicznego oraz branżowej szkoły I stopnia. Na trzy etapy konkursu złożyły się: test, zadanie teoretyczne i zadanie praktyczne. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Przewodniczący – Krzysztof  Rudziński, Członkowie – Piotr Turczyn, Waldemar Golik, Janusz Terech, Sebastian Karoń, Robert Hajder.

Laureatami zostali:

w pionie branżowej szkoły I stopnia:

I miejsce – Piotr Helit z klasy 3A

II miejsce – Rafał Łaszcz z klasy 2A

III miejsce  – Kamil Kornafel z klasy 2A

w pionie technikum:

I miejsce – Szymon Tokarz z klasy 3TA

II miejsce – Dawid Szwaja z klasy 3TA

III miejsce – Kamila Wróbel z klasy 3TA

Serdecznie gratulujemy!

Głównym fundatorem nagród były: firma REMET CNC Technology w Łowisku zajmująca się produkcją rębaków do drewna i zatrudniająca naszych absolwentów w zawodzie: technik mechanik CNC i operator obrabiarek skrawających oraz firma Metalzbyt Polska oddział w Leżajsku. Pan Grzegorz Goleś – kierownik oddziału Metalzbytu wręczył laureatom ufundowane przez firmę nagrody.

Skip to content