Nasz Stypendysta  Prezesa Rady Ministrów – Krzysztof Krówka z 4 TP

stypendysta-639x1024
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Nasz Stypendysta  Prezesa Rady Ministrów – Krzysztof Krówka z 4 TP

7 grudnia w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W gronie uhonorowanych 223 uczniów znalazł się Krzysztof Krówka z czwartej klasy technikum programistycznego.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są najzdolniejszym uczniom szkół, w których nauka kończy się egzaminem dojrzałości. Dostają je uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

Nasz stypendysta

Krzysztof Krówka  jest uczniem z najwyższą średnią w szkole. Na  koniec roku szkolnego 2022/2023 uzyskał średnią ocen 5,63. Osiąga sukcesy w licznych konkursach przedmiotowych. Brał udział m.in. w: finale Konkursu Matematycznego im. prof. Marszała, etapie międzyszkolnym konkursu „Matematyka w Technice dla Technika”, Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny poziom Student (I miejsce w szkole). Aktywnie działa w Szkolnym Klubie Wolontariatu.

Skip to content