Międzyklasowy Turniej Halowej Piłki Nożnej 2024

15172
Aktualności 2023/2024

Międzyklasowy Turniej Halowej Piłki Nożnej 2024

W poniedziałek 23 marca zakończyliśmy trwający ponad dwa miesiące Międzyklasowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców. W rozgrywkach udział wzięło 40 klas – w sumie prawie 500 uczniów naszej szkoły – od tych najmłodszych do najstarszych. Rozegraliśmy ponad 50 bardzo zaciętych i stojących na wysokim poziomie meczy i nadszedł w końcu czas na podsumowanie sportowych zmagań:

Wyniki:

mecz o III miejsce

3A – 2B: 1 – 1 Karne 2 – 3

finał

4 TC – 3 TA: 1 – 3

ostateczna klasyfikacja:

I miejsce – 3 TA

II miejsce – 4 TC

III miejsce – 3B

IV miejsce – 3A

Najlepsze drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody, które wręczył wicedyrektor Piotr Foryt.

Składy drużyn meczu finałowego:

3TA

Radosław Chmura, Kamil Kłak, Jakub Lorenc, Maksymilian Niemczyk, Konrad Nowak, Hubert Olechowski, Kacper Piwiński, Kacper Podolec, Mateusz Szczęch, Mateusz Tabaka

4TC

Filip Baj, Paweł Masełek, Wojciech Źrałka, Maciej Czechera, Radosław Fergisz, August Kosior, Krystian Moskal, Przemysław Szydłowski, Miłosz Wiatr.

Wszystkim uczestniczącym w rozgrywkach klasom bardzo dziękujemy za dostarczone emocje sportowe, które widać i słychać było również wśród licznie zebranych na trybunach kibicach. Słowa podziękowania kierujemy również do wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego, zaangażowanych w organizację całego turnieju, sędziowanie poszczególnych meczy i pracę przy stoliku sędziowskim.

Do zobaczenia za rok!

Skip to content