Mamy laureata  Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości

Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Mamy laureata  Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości

W dniach 22 – 23 marca w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbył się finał ogólnopolski Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. Zespół Szkół Technicznych  w Leżajsku reprezentował Bartłomiej Wojak z klasy 3 TD. Nasz uczeń zajął III miejsce i został laureatem Olimpiady.

Bartkowi serdecznie gratulujemy! Opiekę nad uczniem sprawowali nauczyciele: Jan Jużyniec oraz Mariusz Skupień.

Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości ma charakter naukowo – techniczny, organizowana jest przez Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów (PZSWiR) i stanowi kontynuację Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

Skip to content