Drużyna ZST na II miejscu podium Zawodów Strzeleckich o Puchar Powiatu Niżańskiego

Zawody Strzeleckie o Puchar Powiatu Niżańskiego
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Drużyna ZST na II miejscu podium Zawodów Strzeleckich o Puchar Powiatu Niżańskiego

18 grudnia na Strzelnicy przy Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Powiatu Niżańskiego skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych. Wśród uczestników – trzyosobowych drużyn z Powiatu Niżańskiego i powiatów ościennych, znalazła się drużyna naszej szkoły w składzie: Mateusz Smardz (2TP), Paweł Sarzyński (2TP), Bartosz Szuba (2TP).

Na końcowy wynik składała się suma punktów uzyskanych przez wszystkich członków drużyny. Reprezentacja naszej szkoły spisała się znakomicie i zajęła II miejsce.

Opiekę nad drużyną sprawował pan Stanisław Bzdek. Serdecznie gratulujemy!

Skip to content