Wizyta przedstawicieli Huty Stalowa Wola w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku

111
Aktualności 2023/2024

Wizyta przedstawicieli Huty Stalowa Wola w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku

20 marca Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku odwiedzili przedstawiciele Huty Stalowa Wola – wiodącego producenta sprzętu wojskowego sektora obronnego. W związku  z dynamicznym rozwojem, zakład poszukuje nowych pracowników, przede wszystkim: techników mechaników CNC, operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie, elektryków i automatyków. Przedstawicie HSW spotkali się z młodzieżą klas kończących szkołę, przedstawili ofertę zatrudnienia oraz perspektywę dalszego rozwoju zawodowego. Podczas wizyty omówiono również możliwości szerszej współpracy w ramach staży i praktyk zawodowych dla uczniów naszej szkoły, kształcących się w zawodach związanych z obróbką CNC, zarówno w pionie technikum, jak również szkoły branżowej. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie początkiem kolejnych wspólnych przedsięwzięć pomiędzy Hutą Stalowa Wola a Zespołem Szkół Technicznych.

Skip to content