„Wielkie granie” w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku

Za nami najcieplejszy i najbardziej magiczny dzień w styczniu. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 29. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologicznych, otolaryngologicznych i diagnostyki głowy.

Orkiestrowe szaleństwo opanowało cały świat oraz Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku. Kolejny raz nasza szkoła była współorganizatorem wielkiego grania. W tym roku, pieniądze do charakterystycznej kolorowej puszki, zbierało w Leżajsku i okolicznych miejscowościach 47 wolontariuszy.

Wolontariuszami „Kościuszki” byli: Filip Nakonieczny, Aleksandra Sarzyńska,Dominik Siłko, Kinga Sobczyk, Gabriela Lipińska, Aneta Burszta, Szymon Kolanko, Aleksandra Zając, Monika Łoin, Marcin Sieńko, Andżelika Cebula, Dominika Kosiba, Kacper Hawer, Klaudia Grabowska, Paweł Bosak.

Ogromne podziękowania za to, że pomimo niesprzyjającej aury, po raz kolejny pokazaliście swoje zaangażowanie w akcję. Dzięki Wam WOŚP może z takim sukcesem i nadzieją kwestować kolejny raz, bez Was nic by się aż tak nie udało, szacunek jeszcze raz.

Podziękowanie: Serdeczne podziękowanie dla Dyrekcji Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku za pomoc w organizacji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Urszula Wyszyńska

WOŚP
WOŚP

Może Ci się również spodoba

Skip to content