Uczennice naszej szkoły wśród laureatów międzyszkolnego konkursu cukierniczego „Tort dla maluszka”

„Tort dla maluszka”
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Uczennice naszej szkoły wśród laureatów międzyszkolnego konkursu cukierniczego „Tort dla maluszka”

29 listopada uczennice branżowej szkoły I stopnia w zawodzie cukiernik wzięły udział w międzyszkolnym konkursie cukierniczym w Zespole Szkół w Kamieniu. Zmierzyły się z wykonaniem tortu dla maluszka, a ich zadaniem było złożenie, przełożenie, tynkowanie i wykończenie tortu. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn, w tym dwie z naszej szkoły. Drużyna w składzie: Maja Król, Antonina Wawrzaszek wywalczyła III miejsce, a drużyna w składzie: Monika Siuzdak, Kinga Piechowska zajęła miejsce IV.

Naszym utalentowanym uczennicom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia!

Opiekę merytoryczną nad przygotowaniami do konkursu pełniły nauczycielki: Anna Bucka i Monika Balińska.

Skip to content