Uczeń technikum samochodowego finalistą Olimpiady Wiedzy o Mediach

119962
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Uczeń technikum samochodowego finalistą Olimpiady Wiedzy o Mediach

Miło nam poinformować, że tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy o Mediach  zdobył Adrian Wiatr z klasy 5TB. Finał X edycji olimpiady odbył się w dniach 22 – 23 marca w murach Uniwersytetu Warszawskiego. Wśród 160 uczestników finału znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły: Adrian Wiatr z klasy 5 TB oraz Wojciech Sikora z klasy 3TP. Organizator olimpiady – Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego zadbał o dodatkowe atrakcje finału w postaci spotkań z uznanymi dziennikarzami oraz zwiedzania budynku Sejmu RP.

Adrianowi oraz jego opiekunce – pani dr Beacie Prościak serdecznie gratulujemy!

Skip to content