Uczeń naszej szkoły laureatem III miejsca w finale XXV edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie indywidualnym dla uczniów szkół średnich

123337
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Uczeń naszej szkoły laureatem III miejsca w finale XXV edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie indywidualnym dla uczniów szkół średnich

8 grudnia w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie odbył się finał XXV edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie Indywidualnym dla uczniów szkół kształcących w kierunkach rolniczych. Wśród reprezentantów piętnastu szkół z Podkarpacia znalazł się uczeń naszej szkoły – Paweł Kulka z klasy 3TB. Paweł spisał się znakomicie, wywalczył III miejsce i zdobył tytuł laureata Olimpiady.

Gratulujemy Pawłowi i jego opiekunowi – panu Kazimierzowi Błońskiemu.

Organizatorami konkursu są Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie i Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego OR w Rzeszowie przy współudziale Wojewody Podkarpackiego, Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Podkarpackiej Izby Rolniczej, Podkarpackiego Centrum Hurtowego AGROHURT S.A., Krajowego Ośrodka Wsparcia OT w Rzeszowie oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa OT w Rzeszowie.

Skip to content