• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Świetne wyniki naszych uczniów w Konkursie Matematycznym im. prof. Jana Marszała

Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała od lat jest największą na Podkarpaciu areną zmagań młodzieży uzdolnionej matematycznie. W tym roku, ze względu na pandemię, konkurs odbył się w zmienionej formie – jednoetapowej a przeprowadzony został 29 stycznia. Po raz kolejny świetne wyniki osiągnęli nasi uczniowie:

Poziom I:

I miejsce – Mikołaj Buba z klasy 2TR  z maksymalną ilością punktów

II miejsce – Mateusz Hader z klasy 2TD

III miejsce – Katarzyna Goździewska z klasy 2 TP

IV miejsce – Krzysztof Krówka z klasy 1TP

Poziom III:

II miejsce ex aequo – Paweł Bosak i Jakub Misiło z klasy IV TD

Gratulujemy!

Prace naszych uczniów zostaną wysłane do organizatora, który wyłoni zwycięzców spośród najlepszych prac nadesłanych z całego województwa. Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała jest organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Starostwa Powiatowego w Łańcucie oraz honorowym patronatem Stowarzyszenia Dolina Lotnicza. Uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji odbędzie się 26 marca w I LO w Łańcucie.

Może Ci się również spodoba

Skip to content