Rusza rekrutacja na zagraniczne praktyki zawodowe we Włoszech w ramach Programu Erasmus+

erasmus
Projekty

Rusza rekrutacja na zagraniczne praktyki zawodowe we Włoszech w ramach Programu Erasmus+

Rozpoczyna się rekrutacja do projektu 2022-1-PL01-KA121-VET-000059534 realizowanego przez Zespół Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Leżajsku w ramach Akredytacji Erasmusa nr 2021-1-PL01-KA120-VET-000046828, sektor Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

Rekrutacja dotyczy mobilności, w której udział weźmie w sumie 28 uczniów (10 uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, 10 kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa oraz 8 kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych). Mobilność odbędzie się w dniach 17-28 października 2022 roku (+ 2 dni podróży). Uczniów chętnych do udziału w projekcie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Rekrutacji i złożenie Formularza Zgłoszeniowego w Sekretariacie szkoły do 2 września 2022 roku włącznie.

W ramach mobilności uczniowie realizować będą program praktyk zawodowych we włoskich przedsiębiorstwach, a także program edukacyjno-kulturowy. Przed wyjazdem przejdą również cykl szkoleń przygotowawczych.

Skip to content