Nasi siatkarze najlepsi w półfinale wojewódzkim Licealiady w piłce siatkowej chłopców!

Awans siatkarzy ZST do półfinału wojewódzkiego Licealiady
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Nasi siatkarze najlepsi w półfinale wojewódzkim Licealiady w piłce siatkowej chłopców!

27 marca w hali sportowej naszej szkoły odbył się półfinał wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z ZSS w Rzeszowie (AKS Resovia), ZSEiO w Przemyślu, ZSDGiL w Jarosławiu i ZST w Leżajsku. Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

ZSS Rzeszów (AKS Resovia)  – ZSEiOP Przemyśl 2 – 0

ZST Leżajsk – ZSDGiL Jarosław 2 – 0

Mecz o III miejsce – ZSDGiL Jarosław ZSEiO Przemyśl 1 – 2

Mecz o I miejsce – ZST Leżajsk – ZSS Rzeszów (AKS Resovia) 2 – 1

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – ZST Leżajsk  – awans do finału

II miejsce – ZSS w Rzeszowie – awans do baraży

Finał wojewódzki odbędzie się w Ropczycach 16 lub 18 kwietnia br.

Skład drużyny ZST:

Jan Partyka, Bartosz Makosiej, Bartłomiej Wojak, Marcin Tołpa, Hubert Łabaziewicz, Maksymilian Guzy, Nikodem Kociołek, Jakub Miś, Kacper Walania, Gabriel Wawro, Rafał Krzyżak, Szymon Tokarz, Arkadiusz Janusz, Kacper Markocki, Nikodem Stybel

Opiekun: Tomasz Kisielewicz

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

23 marca nasi siatkarze wygrali mocno obsadzony Turniej Piłki Siatkowej, w którym rywalizowały drużyny: Legendy Leżajsk, PHU Sarzyna, BAXLAND Leżajsk, REST Rzeszów, Gold Team Sieniawa, ZST w Leżajsku.

Skip to content