Konkurs „Mistrz w zawodzie” spawania metodą MAG w poz. PB i złącz teowych

202404110111
Aktualności 2023/2024

Konkurs „Mistrz w zawodzie” spawania metodą MAG w poz. PB i złącz teowych

11 kwietnia poznaliśmy mistrza spawania metodą MAG w poz. PB i złącz teowych. Do rywalizacji o tytuł przystąpili uczniowie klas technikum i branżowej szkoły I stopnia. Patronat nad konkursem objęła firma Stelspaw. Uczestnicy rozwiązywali test zawierający pytania z zakresu teoretycznej wiedzy o materiałach i urządzeniach stosowanych podczas spawania metodą MAG oraz wykonywali detal w praktyce. Prace zostały ocenione przez komisję konkursową złożoną z nauczycieli zawodu oraz przedstawiciela firmy Stelspaw. Najlepsi okazali się:

I miejsce – Mikołaj Bak z klasy V TB

II miejsce – Bartłomiej Gumieniak z klasy IV TA

III miejsce – Paweł Nienajadło z klasy III TE

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku oraz Starostwo Powiatowe w Leżajsku.

Skip to content