Sztafetowe biegi przełajowe – podsumowanie sezonu

Biegi przełajowe to najstarsza konkurencja biegowa. Sezon zawodów w tej ciekawej i wymagającej dobrej kondycji  dyscyplinie powoli dobiega końca. Warto więc podsumować wyniki osiągnięte przez reprezentację naszej szkoły.

3 października na Stadionie Miejskim w Leżajsku odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Robert Nowik (I TI), Sebastian Kochan (I TI), Paweł Łyko (I TA), Marcin Witko ( I TC),  Arkadiusz Czop (I TD), Krystian Śniosek (II TC), Miłosz Winiarski (I TC), Mateusz Cieryt ( IV TD), Stanisław Kruk (III TA) zajęła I miejsce. 11 października, również na Stadionie Miejskim w Leżajsku, rozegrano zawody rejonowe. Na dystansie 10 ˟ 800 metrów sztafeta ZST zajęła III miejsce. Tym razem w skład reprezentacji weszli: Mateusz Serafin ( IV TE), Marcin Witko ( ITC), Miłosz Winiarski (I TC), Mateusz Majkut (I TC), Grzegorz Działo (I TC), Stanisław Kruk (III T), Mateusz Cieryt ( IV TD), Daniel Ćwikła ( IB), Krzysztof Słomiany ( IB), i Sebastian Kochan (I TI).

Opiekunem zawodników jest Andrzej Sroka

Może Ci się również spodoba