Oferta pracy

Największa niezależna Polska spółka piwowarska. W ramach grupy Van Pur łączymy pasje i doświadczenia ponad tysiąca osób, których życie kręci się wokół piwa. Śledzimy trendy, szkolimy się i doposażamy, by  wspólnie zaspokoić gusta piwoszy z całego kraju.

W związku z doskonaleniem struktury firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

m-ce pracy: Rakszawa

Zadania:

  • Obsługa maszyn linii rozlewniczej
  • Utrzymanie odpowiednich standardów, jakości i czystości w ramach odpowiedzialności za powierzony obszar
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na zmianie produkcyjnej
  • Usuwanie podstawowych usterek technicznych, zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń
  • Zgłaszanie propozycji usprawnień, uczestnictwo w podejmowaniu akcji korygujących

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie techniczne (min. średnie o kierunku technicznym)
  • gotowość pracy w systemie 3-zmianowym
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwości rozwoju
  • pracę w bezpiecznym środowisku

CV należy składać na adres:

e-mail : m.pelc@vanpur.com

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem:  785 814 06

Zainteresowanych informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zwrócenie uwagi, aby w aplikacji była zamieszczona klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Może Ci się również spodoba