• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

„Ziemia Leżajska” zagrała, zatańczyła i zaśpiewała dla pierwszoklasistów

28 września w hali sportowej odbył się występ działającego przy naszej szkole od ponad czterdziestu lat Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Leżajska”. Na widowni zasiedli uczniowie klas pierwszych, którzy obejrzeli koncert złożony z występu grupy tanecznej i wokalnej. Publiczności zaprezentowali się też opiekunowie – kierownik zespołu Artur Pęcak,  kapelmistrz Tomasz Kycia, opiekun zespołu Agata Zygmunt i choreograf Paulina Szczęch. Koncert był doskonałą okazją do przybliżenia młodzieży bogatej historii zespołu, reprezentującego Powiat Leżajski na licznych koncertach w kraju i za granicą. 

Tradycyjnie, we wrześniu – październiku ogłaszany jest nabór do grup tanecznych oraz kapeli. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do opiekunów Zespołu. Serdecznie zapraszamy!

Możesz również polubić…

Skip to content