„Zawodowy zawrót głowy”

„Zawodowy zawrót głowy”
Aktualności 2023/2024

„Zawodowy zawrót głowy”

24 stycznia, w ramach realizowanego w szkole projektu „Przewodnik modelowego zarządzania karierą dla nowoczesnych szkół” (program Erasmus+), gościliśmy młodzież ze szkół podstawowych z Leżajska i Brzózy Królewskiej. Specjalnie na tę okazję w auli, bibliotece i sali A29 powstało „miasteczko zawodów”, a w nim stoiska poszczególnych kierunków, gdzie uczniowie naszej szkoły pokazywali oraz tłumaczyli, na czym polega praca w danym zawodzie. Dodatkowo, młodzież rozwiązywała kwestionariusz pozwalający odkryć swoje mocne i słabe strony. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał opracowany w trakcie realizacji projektu przewodnik, którego celem jest pomoc w podjęciu decyzji w wyborze ścieżki rozwoju zawodowego.

Z ramienia Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku projekt „Przewodnik modelowego zarządzania karierą dla nowoczesnych szkół” koordynują nauczyciele: Artur Pęcak, Maria Kuszaj – Baftijari, Monika Sroka.

Skip to content