Zakończenie roku szkolnego

1
Aktualności 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego

Uroczysty apel, wręczenie Gwiazd Szeryfa Praw Dziecka UNICEF, spotkanie z wychowawcami klas i odebranie świadectw – to główne punkty uroczystości zakończenia roku szkolnego. Apel był doskonałą okazją do podsumowania najważniejszych wydarzeń roku szkolnego 2018/2019. Dokonała go dyrektor szkoły Halina Samko, która jeszcze raz pogratulowała laureatom olimpiad przedmiotowych i konkursów oraz uczniom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i stuprocentową frekwencję, przypomniała też o zrealizowanych projektach i zorganizowanych w szkole konkursach i uroczystościach. Ciepłe słowa skierowała do uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy zakończyli naukę w naszej szkole. Życząc im powodzenia w dorosłym życiu i pracy zawodowej, zachęciła do kontynuowania nauki i stałego rozwijania swoich umiejętności. Głos zabrał również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Szymon Kusek, który podziękował dyrekcji i nauczycielom  za całoroczną pracę, a wszystkim zebranym życzył udanych wakacji.

Miłym akcentem tegorocznego apelu było wręczenie Gwiazd Szeryfa Praw Dziecka UNICEF. Zostali nimi wyróżnieni: dyrektor szkoły Halina Samko, wicedyrektor Piotr Foryt, pedagog Dorota Dąbek, sędzia Sądu Rejonowego w Leżajsku Anna Lasek, psycholog Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Leżajsku Anna Kobarynko. Gwiazdy przyznano w ramach projektu UNICEF Polska z okazji 30. Rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka.  Nasza szkoła uczestniczyła w akcji „Szkoła z Prawami Dziecka”.

Skip to content