XX edycja Szkolnego Konkursu Polonistycznego „Dyktando Multimedialne”
18 listopada 2024 2024-11-18 18:34XX edycja Szkolnego Konkursu Polonistycznego „Dyktando Multimedialne”
Po raz dwudziesty uczniowie klas pierwszych stanęli do rywalizacji o tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii. Tegoroczna edycja „Dyktanda Multimedialnego” odbyła się 12 listopada, tradycyjnie w sali A28. Zadania konkursowe wymagały od uczestników nie tylko znajomości zasad ortografii i interpunkcji, ale też szybkości i precyzji w posługiwaniu się komputerową klawiaturą.
Najlepsze wyniki osiągnęli:
I miejsce – Błażej Winiarski z klasy 1TI
II miejsce – Sebastian Półćwiartek z klasy 1TA
III miejsce – Amelia Krzan z klasy 1TB
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie a zwycięzcy – vouchery do zrealizowania w leżajskiej księgarni.
Serdecznie gratulujemy!
Organizatorem konkursu były nauczycielki języka polskiego: Ewa Kossak – Hospod, Katarzyna Rudzińska, Krystyna Giża – Polak, Danuta Kumięga we współpracy z nauczycielką informatyki Sylwią Krukowiecką – Niemiec.