Wyjazd edukacyjny w ramach Turnieju Trójgamicznego

T3G
Aktualności 2021/2022

Wyjazd edukacyjny w ramach Turnieju Trójgamicznego

W dniach: 6 – 10 grudnia drużyna naszej szkoły w składzie: Bartek Zygmunt, Wiktoria Banaś, Michał Szuba, Arkadiusz Wojas, Łukasz Zagaja, Julia Szenborn, Jakub Flis, Kacper Potaczała, Jakub Olechowski, Jakub Kisielewicz, opiekun – pani Sylwia Krukowiecka – Niemiec, wzięła udział w wyjeździe edukacyjnym w ramach Mistrzostw w Projektowaniu Gier Komputerowych. Obóz edukacyjny odbył się w Lublinie i składał się z wykładów oraz warsztatów prowadzonych przez pracowników studia Pyramid Games. W ostatnich dwóch dniach wyjazdu uczniowie uczestniczyli w game jamie. Członkowie naszej drużyny zajęli pierwsze miejsce oraz zdobyli największą liczbę punktów ze wszystkich drużyn biorących udział w pobocznej grze taktycznej. Teraz nasi  twórcy przechodzą do projektowania od nowa swoich głównych gier, bogatsi o bagaż doświadczeń z wyjazdu.

Skip to content