• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Wycieczka do Warszawy dla uczestników konkursu Wiedzy o Sejmie

Zwiedzanie Sejmu RP oraz zwiedzanie Muzeum Legii Warszawa i mieszczącego się w Pałacu Kultury i Nauki Narodowego Muzeum Techniki – tak prezentował się program wycieczki, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły – uczestnicy konkursu Wiedzy o Sejmie. Wyjazd odbył się 7 czerwca  a w grupie uczestników znaleźli się: Wernika Jaworska, Hubert Ciryt, Jakub Siuzdak (3 TD), Marcin Stopyra (3 TE), Szymon Terech, Rafał Sarzyński, Franciszek Szkalnny, Dawid Socha, Łukasz Filist, Adrian Cichoń (2TD).

Organizatorem konkursu i wycieczki dla laureatów był Poseł na Sejm RP Jerzy Paul. Opiekę nad młodzieżą sprawowała nauczycielka historii Katarzyna Wiatrowicz.

Możesz również polubić…

Skip to content